powered by Surfing Waves

Σχολικές Γιορτές
3o Γυμνάσιο Ιεράπετρας

Γιορτή Πολυτεχνείου

Σας παρουσιάζουμε αφιέρωμα που προετοίμαστηκε και προβλήθηκε στο σχολείο μας για την γορτή του Πολυτεχνείου. Ευχαριστούμε πολύ τους συντελεστές καθηγητές που επιμελήθηκαν την γιορτή: Tην κα. Ζαχαριουδάκη Μαρία Φιλόλογο (έρευνα στο διαδίκτυο, επιμέλεια γιορτής, αφήγηση κειμένων), τον κ. Διαλεκτάκη Γεώργιο Μαθηματικό (μουσική επιμέλεια), τον κ. Μανιαδάκη Ιωάννη Μαθηματικό (για το μοντάζ του υλικού).

Το Link της γιορτής

Γιορτή 28ης Οκτωβρίου

Σας παρουσιάζουμε αφιέρωμα για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου που προετοίμαστηκε και προβλήθηκε στο σχολείο μας. Ευχαριστούμε πολύ τους συντελεστές καθηγητές που επιμελήθηκαν την παρουσίαση: Tην κα. Παπακώστα Λαμπρινή Φιλόλογο και την κα Τσομπάνη Χρύσα για την επιμέλεια της γιορτής (έρευνα στο διαδίκτυο, κείμενα), τον κ. Μανιαδάκη Ιωάννη Μαθηματικό (για το μοντάζ του υλικού).

Το Link της γιορτής

Φωτογραφίες και στιγμιότυπα από τη γιορτή του πολυτεχνείου

Αποχαιρετιστήρια γορτή με τον μικρό πρίγκιπα